מדיניות ופרטיות

אתר Baby Gear המציע מוצרי צריכה, ציוד ואביזרים לטיפול בתינוקות, לנוחותם ולרווחתם מחויב להעניק ביטחון מיטבי לגולשיו, שמירה קפדנית, חסרת פשרות, על חיסיון פרטיהם.

כל גולש יכול לרכוש מוצרים באתר בתחושה ובידיעה כי לא ייעשה כל שימוש בכרטיס האשראי שלו ובפרטי זהותו לבד מתשלום ייעודי עבור המוצרים שירכוש באתר.

המידע המובא באתר הוא בדוק, אמין, ומאפשר צריכה מושכלת של המוצרים, אשר מתוארים בפירוט רב.  יצוין, כי כל המוצרים באתר מיוצרים בכפוף לתקני איכות ובטיחות מחייבים ומחמירים ביותר, מה שמהווה ערובה לבטיחותם.

באתר Baby Gear מוטמעת טכנולוגיה מתקדמת ביותר המקלה על הגלישה באתר בכלל ועל איתור פשוט ומהיר של מוצרים נדרשים.

אנחנו מתחייבים להנגיש ולזמן לכל הגולשים באתר מידע, תמונות, מאמרים, עצות וטיפים מתוך הבנת הרצון של הורים לתינוקות להתוודע אל כל מוצר ומידע העשויים להקל עליהם את הטיפול בהם.

אנחנו מתחייבים לא להפר את חוקי ותנאי המסחר המקובלים, להימנע באופן גורף משימוש בפרטים של הגולשים, ממסחר בהם ומהעברתם לכל גוף או אדם חיצוניים ללא היתר מפורש מצד מי מהם שיבקש זאת. אנחנו מבהירים בזאת, כי  פרטים אישיים יימסרו, אם בכלל, רק לגורמים מוסמכים ואף זאת רק בהינתן צו תקף של בית המשפט.

התינוקות שלכם הם גם ה Baby שלנו. אתם יכולים להיות סמוכים ובטוחים כי כאשר אתם רוכשים באתר שלנו עגלות, משחקים, צעצועים, מיטות, חיתולים, כיסאות בטיחות לרכב, מנשאים, ציוד ואביזרים להנקת תינוקות ולהאכלתם ועוד, אתם רוכשים מוצרים איכותיים ובטיחותיים, רבים מהם מותגים של יצרניות ציוד ואביזרים מהטובות והידועות בעולם.

אתם יכולים להיות רגועים ובטוחים כי הרכישה שלכם מתבצעת באמצעות מנגנון סליקה מבוקר ומפוקח המתבצע תוך שמירה מוחלטת על הפרטים האישיים שלכם.